ATV electric pentru copii GTS1155 galben - Desigilat
Cod: SLEVA1556Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
ATV-ul electric pentru copii este echipat cu un motor cu o putere de 35W și roți late din spumă EVA. Echipamentul include un panou muzical. ATV-ul are lumini frontale și o capacitate de încărcare de până la 20 kg.
Parametri tehnici:
- Putere: 35W
- Baterie: 6V 4,5Ah
- Lungimea vehiculului: 69 cm
- Lățimea vehiculului: 40 cm
- Înălțimea vehiculului: 43,5 cm
- Greutate: 5 kg
- Viteză: 1,5 - 2 km/h
- Greutate maximă suportată: 20 kg
- Timp de încărcare: 8 ore
- Durata de funcționare: până la 60 de minute
Echipamentul quad-ului:
- Roți moi din spumă EVA
- Panou muzical
- Iluminare frontală
- Scaun din plastic
Fără telecomandă.
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | ATV electric pentru copii |
|---|---|
| Motor: | 35W |
| Bluetooth: | Nu |
| MP3: | Nu |
| Axă suspendată: | Nu |
| Baterie: | 6V 4,5Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 20 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | Ne |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | galben |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Display LCD: | Nu |
| Greutate: | 5 kg |
| Înălțime: | 43,5 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Nu |
| Intrare USB: | Nu |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front |
| Lățime: | 40 cm |
| Lungime: | 69 cm |
| Mărime ambalaj: | 65 x 34 x 30 cm |
| Material scaune: | Plastic |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 1 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 35W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 60 minute |
| Stare produs: | AMBALAT |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Telecomandă: | Nu |
| Tensiune baterie: | 6V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Quad |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 2 |
| Viteză: | 2, 1 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
