ATV pe benzină pentru copii RENEGADE HIPERFECT 110CC albastru
Cod: R-PSP.ATV-3C.NIEDescriere detaliată a produsului
ATV pe benzină pentru copii RENEGADE HIPERFECT 110CC este echipat cu un motor cu patru timpi monocilindru și roți late gonflabile. Vehiculul este echipat cu un rezervor de 2,5 litri.
Echipamentul include scaun impermeabil, lumini față și spate și frâne cu disc. ATV-ul permite deplasarea în toate direcțiile și are o capacitate de încărcare de până la 85 kg.
Parametri tehnici:
- Propulsie: lanț
- Baterie: 12V 4Ah
- Viteză de până la 50 km/h
- Sistem E-START (pornire electrică)
- Suspensie: 2 x amortizoare față, amortizor spate
- Cutie de viteze secvențială (înainte, neutră, marșarier)
- Dimensiuni vehicul: 123 x 80 x 73 cm (L x l x H)
- Roți: 14" x 5-6"
- Șezut: 41 x 19 cm
- Greutate: 73 kg
- Capacitate maximă de încărcare: 85 kg
Motor:
- Capacitate 110 cm³
- Monocilindru
- Răcit cu aer
- Patru timpi
- Motor cu mers înapoi
Echipament:
- Cadru robust, rezistent, vopsit electrostatic
- Plastic de înaltă calitate
- Filtru de aer conic
- Plăcuță cu numărul motorului și seria de producție
- Pornire cu cheie
- Șnur de siguranță STOP
- Anvelope gonflabile
- Frână cu disc față și spate
- Scaun impermeabil
- Lumini față și spate
- Lumini față de poziție și de întâlnire
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Vehicule pe benzină pentru copii |
|---|---|
| EAN: | 5903864985443 |
| Motor: | Monocilindric, Patru timpi |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 12V 4Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 85 kg |
| Capacitate motor: | 110 cm³ |
| Capacitate rezervor: | 2,5l |
| Centuri de siguranță: | Ne |
| Clacson: | NU |
| Culoare: | Albastru |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari |
| Display LCD: | Nu |
| Frână: | Discuri |
| Greutate: | 73 kg |
| Înălțime: | 73 cm |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 80 cm |
| Lungime: | 123 cm |
| Mărime ambalaj: | 115 x 71 x 56 cm |
| Mărime roată: | 14" |
| Material scaune: | Impermeabil |
| Număr scaune: | 1 |
| Panou comandă muzică: | Nu |
| Pornire cu cheie: | Da |
| Stare produs: | Nou |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Telecomandă: | Nu |
| Tip roată: | Roți umflate |
| Tip vehicul: | Quad |
| Vârsta recomandată: | 12, 13, 14, 15, 16 |
| Viteză: | 50 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
