Excavator electric Volvo pentru copii 2x45W galben
Cod: J-PA0283 VOLVOProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Sapa electrica pentru copii cu licenta Volvo cu lama mobila care poate fi controlata atat de la telecomanda, cat si de la vehicul. Excavatorul se deplasează cu o viteză de 3 până la 5 km/h. Roțile vehiculului sunt fabricate din spumă EVA întărită , care sunt silențioase și nu interferează în timpul conducerii.
Interiorul vehiculului este echipat cu un scaun din piele ecologica moale si un panou muzical cu intrari MP3, SD mini, USB , claxon si radio . Vehiculul are o pornire soft care face zgomote de pornire a motorului.
Telecomanda este echipată cu un buton de siguranță STOP , care oprește imediat vehiculul și oprește toate funcțiile acestuia. Copilul poate controla mașina de jucărie în mod independent, dar un adult poate interfera cu călătoria în orice moment folosind telecomanda.
Parametri tehnici:
- Putere 2x45W
- Baterie 12V 14Ah
- Telecomanda de 2,4 GHz
- 3 viteze pe telecomandă
- Conduceți în față și în spate
- Pornire lent
- Buton de oprire de siguranță de pe telecomandă
- Capacitate maximă de încărcare 35 kg
- Greutatea vehiculului 27 kg
Echipament:
- Panou muzical: MP3, SD mini, claxon, USB, radio
- Motorul sună la pornirea vehiculului
- O găleată în mișcare controlată atât de la controler, cât și de la vehicul
- Scaun din piele ecologica moale
- Roți din spumă EVA
dimensiuni:
- Roți: 30 x 12 cm
- Scaun: 35 x 19 x 33 cm
- Lungimea vehiculului: 162 cm
- Lățimea vehiculului: 74 cm
- Inaltimea vehiculului: 96 cm
- Dimensiuni pachet: 107 x 66,5 x 57 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Motor: | 2x45W |
| Bluetooth: | Nu |
| MP3: | Da |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 12V 14Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 35 kg |
| Centuri de siguranță: | 5 puncte |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru, galben |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Da |
| Destinat: | Pentru Băieți |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | Telecomandă |
| Greutate: | 27 kg |
| Înălțime: | 96 cm |
| Înălțime maximă copii: | 125 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lățime: | 74 cm |
| Lățime scaun: | 35 cm |
| Lungime: | 162 cm |
| Marcă: | Volvo |
| Mărime ambalaj: | 107 x 66,5 x 57 cm |
| Mărime roată: | 30 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 3 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 90W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Da |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 120 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Excavator |
| Tracțiune: | 2x2 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Viteză: | 3, 4, 5 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
