Jeep Willys militar electric pentru copii 4x4 bej
Cod: L-14973Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905515354523 |
| Model: | Jeep Willys |
| Motor: | 4x45W |
| Bluetooth: | Da |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 12V 7Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Centuri de siguranță: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Bej |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari |
| Greutate: | 14,5 kg |
| Înălțime: | 58 cm |
| Intrare USB: | Da |
| Lățime: | 60 cm |
| Lungime: | 110 cm |
| Marcă: | Jeep |
| Mărime ambalaj: | 103 x 58 x 32 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Număr viteze: | 3 |
| Performanță motor: | 180W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 120 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon, Teren |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Auto |
| Tracțiune: | 4x4 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 1, 2 |
| Viteză: | 3, 4 |
Dětský elektrický vojenský Jeep Willys 4x4
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
