Kart electric pentru copii Drift 2x100W alb
Cod: L-5200Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Kartul electric pentru copii are doua motoare cu o putere de 100W si doua baterii cu o capacitate de 12V 7Ah . Kartul are o funcție de drifting, așa că roțile din spate sunt din plastic, iar roțile din față sunt din spumă EVA.
Kartul atinge o viteză de până la 18 km/h și capacitatea maximă de încărcare este de 70 kg , deci este potrivit și pentru copiii mai mari. Caruciorul are un scaun din plastic si centuri de siguranta , care asigura copilul in siguranta.
- Pachetul include un încărcător și o baterie.
Parametri tehnici:
- Baterie: 2x12V 7Ah
- Putere motor: 2x100W
- Capacitate de încărcare: 70 kg
- Viteza: 15-18 km/h
- Dimensiuni carucior: 110 x 77 x 54 cm
- Timp de conducere: până la 60 de minute
- Timp de încărcare: 8 ore
Specificații:
- Caracteristica de deriva
- Scaun din plastic
- Roți din față EVA
- Roți din plastic din spate
- Centuri de siguranță
- Melodii pre-redate
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute si vehicule pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908275990352 |
| Motor: | 2x100W |
| Bluetooth: | Nu |
| Baterie: | 2x12V 7Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 70 kg |
| Caracteristici: | Funcție drift |
| Centuri de siguranță: | Da |
| Culoare: | Alb |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari |
| Echipament vehicul: | Funcție drift |
| Greutate: | 21 kg |
| Înălțime: | 54 cm |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Nu |
| Lățime: | 77 cm |
| Lungime: | 110 cm |
| Mărime ambalaj: | 119 x 61 x 34 cm |
| Material scaune: | Plastic |
| Muzică integrată: | Da |
| Performanță motor: | 200W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 60 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Sunet pornire: | Nu |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Telecomandă: | Nu |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA, Plastic |
| Tip vehicul: | Gokart |
| Tracțiune: | 2x2 |
| Vârsta recomandată: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Viteză: | 15, 16, 17, 18 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
