Kart pentru copii cu roti gonflabile, galben
Cod: J-SP0209 ZOProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Vă prezentăm kartul de curse într-un design modern. Manopera sa de inalta calitate garanteaza durabilitatea chiar si pentru mai multe sezoane, va fi un companion pe toate drumurile. Are roți masive și un scaun ergonomic cu spătar. Roțile de cauciuc ale kartului se adaptează la diferite tipuri de suprafețe, iar frâna de mână asigură siguranță.
Kart pentru copii:
- Forma ergonomica
- Frână de mână pe ambele roți din spate
- Scaun reglabil
- Roți gonflabile
- Capacitate maximă de încărcare până la 50 kg
- Abilitatea de a conduce înainte și înapoi
- Volan sport
- Șasiu și arbore din metal
- Angrenaje metalice
- Galben
Dimensiuni kart:
- Lungime 113 cm
- Latime 60 cm
- Inaltime 66 cm
- Latime roata 9 cm
- Diametru roata 26 cm
- Scaun 20 x 35 x 28 cm
- Greutate kart 14,6 cm
- Dimensiuni pachet 105 x 32 x 62 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Karturi cu pedale |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Capacitate maximă de încărcare: | 50 kg |
| Caracteristici: | Cu frână |
| Culoare: | galben |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, Pentru copiii mai mari |
| Diametru roată: | 26 cm |
| Greutate: | 14,6 kg |
| Înălțime: | 66 cm |
| Lățime: | 60 cm |
| Lungime: | 113 cm |
| Mărime ambalaj: | 105 x 32 x 62 cm |
| Material scaune: | Plastic |
| Număr scaune: | 1 |
| Stare produs: | Nou |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Tip roată: | Umflabil |
| Tip vehicul: | Gokart |
| Vârsta recomandată: | 5, 6, 7, 8, 9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
