Mașină electrică de jucărie Mercedes-Benz G63 6x6 motor 6x45W 110kg MP4 negru
Cod: R-SX1888.MP4.CZProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Mașină electrică de jucărie Mercedes G63 6x6 cu motoare puternice de 45 W și o capacitate de încărcare de până la 110 kg .
Mașina electrică de jucărie Mercedes G63 este destinată atât copiilor, cât și părinților. Datorită unei capacități de încărcare de până la 110 kg, părintele poate supraveghea călătoria din spatele jucăriei. Mașina de jucărie poate fi controlată și de la distanță. Siguranța este monitorizată în continuare de funcția de frână automată și centurile de siguranță. Această mașină de jucărie este o adevărată bijuterie printre mașinile electrice pentru copii . Are un design grozav și multe caracteristici.
Parametri tehnici:
- Putere 6x45W
- Baterie 12V 14Ah
- Telecomanda de 2,4 GHz
- Buton de oprire de siguranță
- 3 viteze
- Amortizoare fata si spate
- Pornire lent
- Dimensiuni vehicul 140 x 72 x 60 cm
- Roti 25 x 25 cm
- Scaun 36 x 22 x 27 cm
- Capacitate maximă de încărcare 110 kg
- Greutate cu ambalaj 50 kg
- Timp de condus 1 - 2 ore (depinde de sarcina vehiculului și de dificultatea terenului)
Echipament:
- Roti din spuma Eva
- Bară muzicală: MP4, AUX, SD, USB, melodii preînregistrate
- Se aude claxonul pe volan
- Deschizând ușa
- Scaun din piele ecologica moale
- Motorul se aude la pornire
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | PA.SX1888.MP4. |
| Model: | Mercedes G63 |
| Motor: | 6x45W |
| Bluetooth: | Nu |
| MP3: | Nu |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 12V 14Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 110 kg |
| Centuri de siguranță: | 5 puncte |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Negru |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Da |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Display LCD: | Da |
| Echipament vehicul: | MP4, 6x6 |
| Greutate: | 43 kg |
| Înălțime: | 60 cm |
| Înălțime maximă copii: | 128 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front |
| Lățime: | 72 cm |
| Lățime scaun: | 36 cm |
| Lungime: | 140 cm |
| Marcă: | Mercedes |
| Mărime ambalaj: | 146 x 76 x 56 cm |
| Mărime roată: | 25 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 3 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 270W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 90 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon, Teren |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 10 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Auto |
| Tracțiune: | 6x6 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 2 |
| Viteză: | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
