Mașină electrică pentru copii BMW i4 roșu
Cod: J-PA0310 CZProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Mașina electrică de jucărie BMW i4 nu trebuie să lipsească din nici un garaj pentru copii. Mașina de jucărie este alimentată de o baterie de 12V 7Ah . Sarcina maximă a căruciorului este de 30 kg. În timpul călătoriei, panoul muzical cu Bluetooth, MP3 și USB îl va interesa cu siguranță pe copil .
Puteți controla mașina de jucărie folosind o telecomandă care funcționează pe o frecvență de 2,4 GHz . Telecomanda are trei viteze și un buton de siguranță STOP , care oprește imediat mașina de jucărie atunci când este apăsată. Scaunul este acoperit cu piele ecologica si are centuri de siguranta .
Parametri tehnici:
- Baterie: 12V 7Ah
- Motor: 2x 12V 12000RPM (axa spate), 2x 12V 6000RPM (axa față)
- Viteza: 3-5 km/h
- Capacitate de încărcare: 30 kg
- Greutate: 14,6 kg
- Frecvența telecomenzii: 2,4 GHz
dimensiuni:
- Carucior: 115 x 67 x 45 cm
- Scaun: 34 x 19 x 24 cm
- Roți: 28 x 7 cm
- Ambalare: 117 x 58 x 27 cm
Echipament cărucior:
- Centuri de siguranță
- Deschizând ușa
- Iluminare LED fata si spate
- Inscripție BMW i4 iluminată pe bara de protecție
- Panou muzical cu Bluetooth, USB, MP3
- Efecte sonore: claxon, melodii preînregistrate, sunet motor
- Telecomanda - Buton de siguranta STOP
- Roți din spumă EVA
- Scaun acoperit cu piele ecologica
Pachetul include o baterie si un incarcator. Bateriile pentru telecomandă nu sunt incluse în pachet.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905258531748 |
| Motor: | 2x 12V 12000RPM |
| MP3: | Da |
| Baterie: | 12V 7Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | 3 puncte |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Roșu |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Da |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete |
| Diametru roată: | 28 cm |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | Telecomandă, MP3 |
| Greutate: | 14,6 kg |
| Înălțime: | 45 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Da |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 67 cm |
| Lățime scaun: | 34 cm |
| Lungime: | 115 cm |
| Marcă: | BMW |
| Mărime ambalaj: | 117 x 58 x 27 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 2 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 90 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8-12 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Auto |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 1, 2 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
