Tractor electric pentru copii cu lamă și remorcă galben - Despachetat - L-13564
Cod: SLEVA1507Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tractorul electric pentru copii se adaptează nu numai terenului consolidat datorită construcției sale și a roților masive. Tractorul are două motoare cu o putere totală de 90W. Operarea este foarte simplă, trebuie doar să apăsați pedala de accelerație și puteți merge pe teren accidentat. După ce luați piciorul de pe pedala de accelerație, tractorul se oprește automat. Muzica va face cu siguranță călătoria mai plăcută, pe care o puteți reda singur datorită intrărilor MP3 și USB.
Tractorul poate fi controlat cu ajutorul unei telecomenzi care funcționează la o frecvență de 2,4 GHz.
Parametri tehnici:
- Motor: 2x45W
- Baterie: 12V 4,5Ah
- Viteză: 3 - 3,5 km/h
- Capacitate de încărcare: 30 kg
- Timp de încărcare: 8h
- Durata de funcționare: până la 60 de minute
- Dimensiuni: 163 x 52 x 57 cm
- Dimensiuni pachet: 99 x 48 x 42 cm
- Greutate: 14 kg
- Model: BW-X002A
Caracteristici:
- Iluminare frontală cu LED
- Telecomandă
- Roți din plastic cu margine de cauciuc
- Panou muzical cu MP3 și USB
- Scaun din piele ecologică moale
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tractoare pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Motor: | 2x45W |
| Baterie: | 12V 4,5Ah |
| Centuri de siguranță: | Ne |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | galben |
| Deschidere uși: | Nu |
| Greutate: | 14 kg |
| Înălțime: | 57 cm |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front |
| Lățime: | 52 cm |
| Lungime: | 163 cm |
| Mărime ambalaj: | 99 x 48 x 42 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Număr scaune: | 1 |
| Performanță motor: | 90W |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 60 minute |
| Stare produs: | AMBALAT |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8 ore |
| Tip roată: | Plastic cu jantă de cauciuc |
| Tip vehicul: | Tractor |
| Viteză: | 3, 4 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
