Tractor electric pentru copii cu remorcă 24V Blast 2x200W roșu - Incomplet - S-BLT206-24V-RED
Cod: SLEVA1373Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tractor electric pentru copii BLT cu un motor electric ultra-performant 2x200W și roți mari din spumă EVA, se descurcă cu ușurință chiar și pe teren accidentat.
Echipamentul bogat include scaun din piele cu centuri de siguranță, panou muzical și lumini LED față și spate.
Telecomanda 2,4GHz este echipată cu butoane cu trei viteze și un buton de siguranță Stop, care oprește imediat vehiculul și dezactivează toate funcțiile acestuia.
Parametri tehnici:
- Putere 2x200W
- Baterie 24V 7Ah
- 3 viteze
- Dimensiuni vehicul 188 x 81 x 104 cm
- Viteză 3-9 km/h
- Greutate vehicul 28 kg
- Capacitate de încărcare 30 kg
- Durată de încărcare: 8 ore
- Durată de funcționare: 1-2 ore
- Frână automată la ridicarea piciorului de pe pedala de accelerație
Echipament:
- Centuri de siguranță
- Scaun din piele ecologică moale
- Telecomandă 2,4GHz
- Lumini LED față și spate
- Panou muzical: intrare USB, Bluetooth
- Butoane cu melodii și claxon pe volan
Notă:
Durata de viață a bateriilor și acumulatorilor care pot fi incluși în produs este stabilită la șase luni, deoarece este un material consumabil supus uzurii normale.
Parametrii tehnici pot fi modificați oricând fără notificare prealabilă. Imaginile prezentate au doar scop ilustrativ.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tractoare pentru copii |
|---|---|
| Motor: | 2x200W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Nu |
| Axă suspendată: | Da |
| Baterie: | 24V 7Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | Da |
| Clacson: | Da |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Roșu |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți |
| Display LCD: | Nu |
| Echipament vehicul: | Telecomandă, Cu remorcă |
| Greutate: | 28 kg |
| Înălțime: | 104 cm |
| Intrare USB: | Da |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front, Spate |
| Lățime: | 81 cm |
| Lungime: | 188 cm |
| Mărime ambalaj: | 130 x 75 x 50 cm |
| Material scaune: | Piele eco |
| Muzică integrată: | Da |
| Număr scaune: | 1 |
| Număr viteze: | 3 |
| Panou comandă muzică: | Da |
| Performanță motor: | 400W |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 120 minute |
| Schimbare viteză: | Da |
| Stare produs: | Nekompletní |
| Sunet pornire: | Da |
| Suprafață recomandată: | Asfalt, Gazon, Teren |
| Telecomandă: | Da |
| Tensiune baterie: | 24V |
| Timp de reîncărcare: | 8-10 ore |
| Tip roată: | Spumă EVA |
| Tip vehicul: | Tractor |
| Tracțiune: | 2x2 |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6 |
| Viteză: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
