Tricicleta electrica pentru copii DRIFT BIKE 21 rosie
Cod: R- PA.SX2338.CRProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tricicleta electrica pentru copii cu 2 baterii de 12V 10Ah si doua motoare de 25000RPM va satisface nevoile copiilor si mai mari, intrucat capacitatea de incarcare a vehiculului este de 70 kg. Tricicleta este echipată cu un scaun în formă sportivă, cu centuri de siguranță și lumini LED frontale.
Parametri tehnici:
- Baterie: 2x12V 10Ah
- Putere: 2x25000RPM
- Numar de viteze: 2
- Capacitate maximă de încărcare: 70 kg
- Dimensiuni carucior: 144 x 77 x 65 cm
- Scaun: 43 x 31 x 40 cm
- Roata fata: 41 x 7 cm
- Roțile din spate: 28 x 11 cm
- Înălțimea șasiului de la sol: 14 cm
- Greutatea caruciorului: 26,5 kg
Proprietăți:
- Roată din față gonflabilă
- Roțile din plastic din spate
- Scaun reglabil în două trepte
- Conducerea înainte și înapoi
- Lumini LED frontale
- Centuri de siguranță
Pachetul include o baterie si un incarcator.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Masinute Electrice pentru Copii |
|---|---|
| EAN: | 5903864942002 |
| Bluetooth: | Nu |
| MP3: | Nu |
| Axă suspendată: | Nu |
| Baterie: | 2x12V 10Ah |
| Capacitate maximă de încărcare: | 70 kg |
| Card SD: | Nu |
| Centuri de siguranță: | Da |
| Clacson: | NU |
| Conținut pachet: | Baterie, Adaptor încărcător |
| Culoare: | Roșu |
| Deschidere capotă: | Nu |
| Deschidere uși: | Nu |
| Destinat: | Pentru Băieți, pentru fete, pentru copii mai mari |
| Display LCD: | Nu |
| Greutate: | 26,5 kg |
| Înălțime: | 65 cm |
| Indicator de capacitate a bateriei: | Nu |
| Intrare USB: | Nu |
| Lăcuit: | Nu |
| Lămpi LED funcționale: | Front |
| Lățime: | 77 cm |
| Lățime scaun: | 43 cm |
| Lungime: | 144 cm |
| Mărime ambalaj: | 76 x 54,5 x 39 cm |
| Material scaune: | Plastic |
| Muzică integrată: | Nu |
| Număr scaune: | 1 |
| Panou comandă muzică: | Nu |
| Performanță motor: | 2x25000RPM |
| Pornire cu cheie: | Nu |
| Pornire lină: | Da |
| Radio: | Nu |
| Raza maximă cu 1 încărcare: | până la 90 minute |
| Stare produs: | Nou |
| Sunet pornire: | Nu |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Telecomandă: | Nu |
| Tensiune baterie: | 12V |
| Timp de reîncărcare: | 8-12 ore |
| Tip roată: | Umflabil, Plastic |
| Vârsta recomandată: | 7, 8, 9, 10, 11 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
