Trotineta pentru copii 2 in 1 Tiny Bike cu roti luminoase roz
Cod: J-SP0783 ROProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Faceți cunoștință cu scuterul inovator 2 în 1 de la Tiny Bike! Ideal pentru copiii de la 1 la 5 ani care iubesc miscarea si joaca. Trotineta crește odată cu copilul tău și se adaptează nevoilor motorii și emoționale ale acestuia. Este o combinație de design unic, funcționalitate și cel mai înalt nivel de securitate.
Proprietăți:
- Se transformă cu ușurință între un șofer și un scuter fără a folosi unelte
- Previne răsturnarea pe terenuri denivelate
- Scaun în formă confortabilă
- Frână roată spate
- Cadru durabil din polipropilenă
- Bara de impingere reglabila pentru parinti
- Roți strălucitoare
dimensiuni:
- Inaltimea copilului: 82 - 118 cm
- Sarcina maxima: 20 kg pe scaun, 50 kg pe platforma
- Greutate: 3,25 kg
- Inaltime ghidon: 41-70 cm
- Lungime trotineta: 57 cm
- Scaun: 23 x 11 cm
- Înălțime de la sol până la scaun: 24 cm
- Platforma: 30 x 12 cm
- Reglare tija de impingere in patru puncte: 56-83 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Trotinete copii |
|---|---|
| EAN: | 5905258530192 |
| Capacitate maximă de încărcare: | 50 kg, 20 kg |
| Caracteristici: | Cu frână de picior, Mărime reglabilă volan, Cu scaun |
| Culoare: | Roz |
| Destinat: | pentru cei mai mici |
| Lungime: | 57 cm |
| Mărime ambalaj: | 61 x 32 x 16 cm |
| Material: | Plastic, Aluminiu |
| Număr roți: | 3 |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Tip vehicul: | Scuter |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 1, 2 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
