Trotineta pentru copii cu trei roti cu roti luminoase iepure roz
Cod: L-3188Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Specificații:
- Roti PVC transparent, LED-uri colorate
- Cadru otel-aluminiu
- Înălțimea ghidonului reglabilă
- Grafică color a unui scuter
- Capacitate maximă de încărcare 30 kg
dimensiuni:
- Lungimea scuterului este de 52 cm
- Lățimea scuterului este de 26 cm
- Ghidon reglabil 60-74 cm
- Diametru roata fata 7 cm
- Diametrul roții din spate 12 cm
- Dimensiuni pachet 62 x 33 x 19 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Trotinete copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904665995242 |
| Capacitate maximă de încărcare: | 30 kg |
| Caracteristici: | Efecte lumină, Cu frână de picior, Mărime reglabilă volan |
| Culoare: | Roz |
| Destinat: | pentru fete |
| Diametru roată: | 7 cm, 12 cm |
| Înălțimea ghidonului: | 60 - 74 cm |
| Lățime: | 26 cm |
| Lățime ghidon: | 22 cm |
| Lungime: | 52 cm |
| Material ramă: | Metal |
| Număr roți: | 3 |
| Suprafață recomandată: | Asfalt |
| Tip roată: | Poliuretan |
| Tip vehicul: | Scuter |
| Vârsta recomandată: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
